«Місто-лілія» - Флоренція: зустріч клубу «Соняшник»

Сьогодні у бібліотеці № 39 наші маленькі гості вирушили у віртуальну подорож до прекрасного італійського міста - Флоренції. Переглянувши відеопрезентацію, діти немов перенеслися в сонячне квітуче місто, відчувши весь його колорит. Символом Флоренції є лілія, яка навіть зображена на гербі цього міста. Тому ми з дітьми вирішили продовжити нашу зустріч та зробити за допомогою кольорового паперу, клею та ножиць цю чудову квітку. Зустріч дуже сподобалась нашим маленьким мандрівникам і вони вже думками готуються до наступної подорожі.

/Files/images/fl39/liliya/DSC_0817.jpg

/Files/images/fl39/liliya/DSC_0823.jpg