Ця стара, стара казка… Зустріч в клубі « Сімейна альтанка»

Зустріч з чарівною казкою » Сніжна королева», Х. Андерсена , якій нині виповнюється 175 років і яку знають і люблять дорослі і діти, відбулася сьогодні в сімейному клубі Центральної дитячої бібліотеки.

Діти знайомилися із біографією доброго казкаря Х. Андерсена , з цікавістю переглянули буктрейлер на казку , фрагменти мультфільму «Снігова королева» та влучно відповідали на питання літературної вікторини, довівши , що добре знають казкову історію і її героїв. І ось на свято книги-ювіляра завітала і сама її Величність Снігова королева – королева Сніжного царства , маючи проте і підступні плани. Снігова королева, підготувала для дітей гру і дуже сподівалася, що коли діти не впораються з нею, то вона забере їх у своє льодяне царство. Та наші кмітливі і розумні діти швидко впоралися із завданнями гри, тож Сніговій королеві довелося визнати свою поразку і відмовитись від своїх недобрих намірів. Натомість ведуча свята запропонувала Сніговій королеві не засмучуватись , а подружитись з усіма гостями « альтанки», які так добре знають і люблять чарівну казку і всіх її героїв. Розчулена такою увагою, Снігова королева помахом своєї чарівної палички запросила всіх гостей на веселий «Танок друзів».

Свято старої, казки в якій добро і дружба перемогли зло, закінчилось дружнім радісним чаюванням разом із Сніжною королевою, яка тепер була доброю, щасливою і привітною.

Дата останньої зміни 11 Грудня 2019