Осінні парасольки. Літературно - творча арт - година

Осінь золотокрила чарівною феєю пливе над землею. Примхлива Фея то закружляє в осінньому легкому таночку,то застугонить буйними вітрами, то замрячить сумним дрібним дощиком. Тож у Центральній дитячій бібліотеці зібралися її читачі, аби відчути поетичну мелодію мінливої чарівниці Осені. Діти ознайомилися з книжковою виставкою «Осінній книгопад»,переглянули музичний відеофільм «Осінній блюз», а потім взялися майструвати іграшкові осінні парасольки. Вишукані, милі парасольки створили маленькі майстри і на мить здалося , що то сама Золота Осінь, зайшла до бібліотеки і помахом золотого крила розсипала жовтогарячі, золотаві , багряні, бордові парасольки в подарунок дітям. Осіння літературно - творча арт - година напрочуд сподобалась дітям, і подарувала їм милі парасольки та добрий світлий настрій.

Дата останньої зміни 16 Грудня 2019