"Українська - легко!" - словограй

А завтра у всіх - велике свято: День української писемності та мови! Свята краще і веселіше зустрічати з друзями. Але завтра - вихідний, і ми поспішили зібратися нехай раніше, але з друзями.

У ЦБ ім. Тургенєва в гостях семикласники з Харківського ліцею №112. Можна сказати, що це клас кмітливих і освічених юнаків і дівчат. Вони охоче відгукуються на заклики прийняти участь в чомусь корисному і цікавому.

Розбившись на команди, ми починаємо підготовку до "бою": легка розминка - загадки; більш "важкі" вправи -скоромовки. Тепер можна перейти до серйозного: збираємо за змістом прислів'я з 2-х роз'єднаних половинок; підбираємо подібні за змістом прислів'я і намагаємося пояснити, як ми їх розуміємо. Вправа "вищого пілотажу" - підбираємо антоніми і синоніми до запропонованих слів. Напевно, нелегко, але скільки азарту, бажання, якщо не дати правильну граматично відповідь, то здогадатися або вигадати і принести очко команді.

Аж ось час "несподівано" закінчився ". Щоб закінчити змагання, тобто, виконати всі завдання, учні вирішують забрати пару творчих завдань додому, а на початку наступного тижня принести відповіді в бібліотеку і остаточно порівняти результати.


Галерея ""Українська - легко!" - словограй до Дня української мови і писемності"

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 10 Серпня 2020

Фотогалерея