Твій друг - бібліотека. Екскурсія до бібліотеки

До Центральної дитячої бібліотеки на екскурсію сьогодні завітала допитлива

дітвора - учні 2- Б класу ЗОШ № 44. Школярів цікавило все : що означає слово «бібліотека» , які цікаві книги є в бібліотеці і як стати читачем бібліотеки.

Про книги пізнавальні, захоплюючі, веселі і пригодницькі, про дитячі журнали, що є в бібліотеці, нашим юним гостям змістовно розповіла бібліотекар.

Про книги пізнавальні, захоплюючі, веселі і пригодницькі, про дитячі журнали, що є в бібліотеці нашим юним гостям змістовно розповіла бібліотекар. Діти переглянули цікавий відеофільм «Історія виникнення книги», ознайомилися з книгами самих вигадливих, оригінальних форм, переглянувши відеофільм «Про книги незвичайні», які викликали у дітей справжнє захоплення. Школярі змогли також проявити свою начитаність, кмітливість, взявши участь в літературних вікторинах і іграх, та з радістю переглянули лялькову виставу – «Веселі пригоди в бібліотеці».

Бібліотека приймала дітей гостинно і вони віддячували їй обіцянкою: знову завітати до Книжкового дому, де так цікаво, весело і так багато гарних, захоплюючих книг.