Щира втіхо – рідна мово, краю отчого краса(лінгвістична мандрівка)

Читачі бібліотеки № 5 здійснили лінгвістичну мандрівку у глибини української мови. Без мови не може існувати жодна людина, жоден народ. Рідна мова дорога людині, як саме життя, — стверджує народна мудрість. З розповіді бібліотекаря дітлахи дізналися, що наша мова пройшла у своєму розвитку безліч випробувань. Українську мову називали російським діалектом, забороняли, намагались взагалі знищити. Та наша мова вистояла, перемогла, засіяла у всій своїй чарівності. Після цікавого повідомлення школярі із задоволенням взяли участь у вікторині «Слово рідне» та конкурсах «Мовна плутанина», «Знайди пару», «Заховане прислів’я»

./Files/images/filial_5/osen_19/мв 1.jpg /Files/images/filial_5/osen_19/мв 2.jpg