Зустріч клубу «Веселі Чомусики». Бібліотечна прогулянка «Подорож до країни Чистоти». Лялькова вистава «Оксанка бруднуля»

Зустріч із Чомусиками в бібліотеці № 22 почалася із лялькової вистави, в якій ніхто не хотів дружити з дівчинкою бруднулею. Малюки дуже співчували Оксанці і допомогли познайомитись із Чистотою, стати охайною і чепурною. Подорожуючи країною Чистоти, дітлахи робили пальчикову гімнастику, малювали веселі долоньки, відгадували загадки і предмети в дидактичній грі «Чудесний мішечок», грали в рухливі ігри «Клякси», «Рівним кругом», дослідили воду та її властивості, ловили мильні бульбашки, а потім малювали їх. Зустріч була, як завжди, теплою, енергійною, веселою, творчою.

Галерея "Чомусики в країні Чистоти"

Дата останньої зміни 15 Грудня 2019