Українці гідні свободи. Історичний роздум

На історичний роздум , присвячений Дню гідності та свободи, до Центральної дитячої бібліотеки сьогодні завітали учні 9 - Б класу ЗОШ №102.

Про свято, що віддає дань поваги і шани людям, які відстоювали демократичні цінності України під час Помаранчевої революції 2004 року і Революції гідності 2014 року, розповів молоді гість бібліотеки – журналіст, поет Леонід Андрійович Логвиненко. Він провів історичний екскурс в бурхливі трагічні події тих років, розповів про незабутні події на Майдані, про людей, що віддали своє життя заради майбутнього нашої країни. До уваги молоді були представлені відеофільми : «День гідності та свободи», «Революція гідності».

Наша країна і досі не має спокою, не закінчився військовий тяжкий конфлікт на Сході України, і наші безстрашні воїни захищають спокій, свободу і гідність українців . Про мужність і стійкість воїнів – захисників Донбасу, про шляхи мирного урегулювання воєнного конфлікту, розповів молоді також наш гість – Леонід Андрійович, який часто бував на смузі зіткнення, у бойових частинах, спілкувався з нашими воїнами. До уваги молоді були представлені фотознімки, автором яких є сам Леонід Андрійович Логвиненко в яких відтворені воєнні будні наших військових на передовій. Хвилиною мовчання він закликав усіх присутніх вшанувати світлу пам’ять загиблих героїв Євромайдану і загиблих воїнів визволителів.

Година історичних роздумів, присвячена Дню гідності та свободи, закінчувалась зверненням до молоді: вивчати і пам’ятати історичні події в яких українці проявили мужність, патріотизм, бажання жити в вільній демократичній Україні.

/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1032.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1046.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1050.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1068.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1062.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1078.JPG/Files/images/tsdb/2019/noyabr/den_dostoinstva/DSCF1087.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 13 Грудня 2019

Фотогалерея