Бібліотечний навігатор «Хоч зблизька дивись, хоч дивись здаля, найкраща у світі Україна моя»

У бібліотеці № 22 відбулася серйозна розмова про патріотизм, про Україну як територію гідності і свободи. Адже на Майдані українці перенесли надзвичайно важкий іспит, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Що таке гідність? Як це – бути гідним? Кожен із присутніх учнів 10 класу зміг висловити власну думку. Ми говорили про те, що право на незалежність та гідність довелося здобувати не одному поколінню українців ціною власного життя, згадали трагічні сторінки історії України, віддали належну шану жертвам цих жахливих подій, героям Майдану та загиблим на сході України. Також учасники зустрічі зіграли у «Важницю» - навчально-розважальну гру, довели своє знання української історії та сучасності, української мови, літератури, культури, допомогли дівчині-вісниці врятувати Україну.