Українське дитяче кіно: перегляд серіалу «Моя країна - Україна»

28 листопада бібліотека № 5 приєдналась до показів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно. Сьогодні учні 3-А класу школи № 20 разом з лірником Сашком та котом мандрували казково-пізнавальним анімаційним серіалом «Моя країна - Україна». Ми побували у Луганському степу, потрапили на концерт відомого джазового музиканта у місті Одесі, почули легенди про Сонячний камінь, Чорне озеро та Башту Беати, поговорили з чарівними птахами одудами. Багато ще цікавих та веселих пригод трапилося з нами в подорожі. Після завершення перегляду задоволені школярі подякували фестивалю та бібліотеці за сеанс чудової анімації.

/Files/images/filial_5/osen_19/КФ 1.jpg /Files/images/filial_5/osen_19/КФ 2.jpg