"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Листування - найважливіша і невід'ємніша форма сучасного спілкування. І без електронної поштової адреси неможливо уявити собі сучасного интернет-користувача. Сьогодні ця прикра невідповідність була усунена: усі учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці № 5 зареєструвалися на популярному (українському!) поштовому сервері і обмінялися першими листами, привітавши один одного з важливим етапом нашої веб-освіти. Ми потренувалися додавати в "Контакти" дані нових адресатів і постаралися розібратися, коли ж буде доречним написати "швидку відповідь", а в яких випадках потрібно створювати новий лист і отримали домашнє завдання: дізнатися адреси родичів, друзів і вступити з ними в активне листування.

/Files/images/filial_5/20-y_komplknep/13/MyCollages.jpg