Українське дитяче кіно. Кіносеанс у бібліотеці

Центральна дитяча бібліотека приєдналася до показів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно». Тож сьогодні до бібліотеки завітали учні 3-х класів ЗОШ №102 на перегляд серій анімаційного народного казково-пізнавального серіалу «Моя країна – Україна». Школярі переглянули мультфільми: «У лірника в гостях», «В подорож за казками», «Луганський степ» та інші. Подорожуючи Україною, разом із Сашком лірником, діти в казках, байках, та легендах пізнавали історію своєї країни, дізнавалися багато цікавого про те, як жила і розвивалася країна, про самі різні її куточки, села і міста.

Час проведений за переглядом казкових історій промайнув швидко, бо ж мультфільми були пізнавальні, цікаві, тож діти змогли збагатили свої знання з історії рідної Батьківщини.