Казка про добрі справи (свято Миколая )

Напередодні дня Святого Миколая до бібліотеки № 5 на казкове свято завітали учні 1-А класу 151 школи, для них бібліотекар приготувала цікаву розповідь про доброго Миколая, а театр «Синяя птица» подарував лялькову виставу «Пригоди Миколайчиків». Взяти участь у святковій програмі також люб’язно погодилась зірка іншого театру Олена Василівна Міненко, вона блискуче зіграла дві головні ролі у виставі, провела для школярів новорічну вікторину, привітала з наступними святами та побажала їм веселих зимових канікул.

/Files/images/filial_5/mikolay/СМ 1.jpg /Files/images/filial_5/mikolay/СМ 2.jpg /Files/images/filial_5/mikolay/СМ 3.jpg /Files/images/filial_5/mikolay/СМ 4.jpg