На свято Миколая в небі іскорка палає. Святковий ранок

День Святого Миколая відзначали в Центральній дитячій бібліотеці цікаво і весело. Малята із дитячого садочку № 300 раділи з того, що Святий Миколай дуже любив дітей, завжди був їх заступником і дарував їм найкращі подарунки.

Багато добрих і слів і віршів пролунало в цей день на честь Святого Миколая, діти переглянули святкові музичні відеофільми, а потім уважно спостерігали за пригодами Чудотворця і його маленькими друзями у ляльковій виставі: «Миколай, Миколай, ти до нас завітай».

Щоб задобрити Святого Миколая, заслужити його повагу і одержати подарунки від нього, діти брали участь в вікторинах, літературних іграх, відгадували загадки, співали пісні, і розповідали про себе, які вони слухняні і добрі діти. І ось настала щаслива хвилина: казковий Святий Миколай пригощав дітей і обіцяв, що в наступному році знову завітає до дітлахів, до бібліотеки, якщо діти будуть, гарно поводитися і читати багато цікавих книжок.