Звідки взявся коровай (пізнавальна веселка)

Сьогодні бібліотека № 5 завітала до першокласників 151 школи. Наша зустріч була присвячена найсмачнішій та найкориснішій їжі - хлібу, діти дізналися: з чого робили перший хліб, як люди навчилися вирощувати жито та пшеницю і чому багато народів прирівнюють хліб до золота. Школярі на власні очі побачили колосся й зерна пшениці та жита, пшеничне та житнє борошно, змогли порівняти їх між собою. Разом ми згадали казки та прислів'я про хліб, здійснили віртуальну подорож до музею хліба у Києві. Пограли в цікаву гру «Покотився колобок».

/Files/images/filial_5/hleb/Хліб 2А.jpg /Files/images/filial_5/hleb/Хліб 2Б.jpg /Files/images/filial_5/hleb/Хліб 2В.jpg