Бібліотека запрошує

Кожні зимові канікули святкові і виняткові, бо не завжди зима радує нас снігом та морозом, зимовими розвагами. Але можна провести вільний час корисно, цікаво і весело в бібліотеці. Бібліотека № 22 кожного дня зустрічає дітлахів мікрорайону святковими зимовими веселощами. У переддень новорічних свят робили новорічні іграшки – яскравих, хитруватих мишенят, слухали новорічний мультконцерт, переглядали цікаві мультиплікаційні фільми про снігових королев та сніговиків, розважалися під час ігрової програми «У грудні, пополудні». У Новому році шліфували знання української мови під час літературного караоке «Читання на біс» і виконуючи окремі вправи Дарини Жолдак «Як приборкати Книжкозавра».

Знайшли час для малювання фарбами - майстер-клас «Святкові розмальовки», готувалися до Різдва, дізналися багато цікавого про різдвяні традиції та звичаї. Адже в Україні прийнято не тільки колядувати, але й віншувати, тобто поздоровляти з Різдвом. Присутні подивилися відео сюжети із традиціями віншування, вивчили віншувальні пісні і зробили Віфлеємську зірку, з якою прийнято колядувати. (майстер-клас «Різдвяна зірка», різдвяно-новорічні привітання «Хай вам щастя завжди буде»)

Галерея "Бібліотека запрошує"