Новорічна мандрівка. Пізнавально – розважальна подорож

Юні читачі Центральної дитячої бібліотеки сьогодні вирушили в віртуальну подорож країнами світу, щоб дізнатися, як святкують Новий рік та Різдво Христове місцеві жителі, і особливо діти цих країн. Юні мандрівники побували в Великобританії, Германії, в Америці та інших країнах і дізналися про надзвичайно цікаві обряди святкування : в яких країнах малечу поздоровляє Дід Мороз, Санта Клаус , Вайнахтсман, Пер - Ноель , Баббо Натале та інші казкові персонажі. Дітворі цікаво було дізнатися , які пісні співають, які танці танцюють діти різних країн , і в які ігри вони грають. Тож і наша дітвора з великим задоволенням демонструвала свою спритність у грі:«Ловкачі», та танцювала з запалом французький та американський таночки. Та повернувшись віртуально із подорожі світом до України , діти вирішили, що вдома найкраще, найцікавіше : вони відгадували загадки , та з запалом змагалися у грі: «Неслухняні кульки». Пізнавально - розважальна подорож закінчувалась веселим таночком біля ялиночки і побажаннями бібліотекаря міцно дружити з книгою у новому році.