Ігрова подорож « Дружба єднає серця». Зустріч клубу "Веселі Чомусики"

Цього року у бібліотеці № 22 наші маленькі Чомусики будуть подорожувати різноманітними казками, спілкуватися українською мовою, виконувати різноманітні завдання разом з героями казок та просто розважатися. Цього разу малюків чекала казка «Рукавичка» та її герої, які навіть в тісній рукавичці жили дружно і весело. Діти послухали казку, потім відтворили її на магнітній дошці з допомогою фігурок звірят. Отримавши рукавички, діти виконали ряд завдань: прикрасили свій будиночок-рукавичку, обрали собі звірятко або декілька, які будуть жити в рукавичці, виконували домашні справи разом зі своїми звірятами, будували доріжки між рукавичками та ходили один до одного в гості. Після закінчення зустрічі дітлахи не заспішили по домівках,а самостійно прибрали весь матеріал і пішли на килимок розважатися із ляльками. Можна сказати, що зустріч була вдалою і для користувачів, і для бібліотекарів.