Комп’ютерний лікнеп ЦДБ (заняття друге)

Чергове заняття з основ комп’ютерної грамотності в Центральній дитячій бібліотеці стало досить незвичним для учнів. Сьогодні їх познайомили з державним проєктом «Дія.Цифрова освіта», наші учні зареєструвалися на онлайн-платформі з цифрової грамотності, та подивилися декілька серій першого сезону освітнього серіалу. Знайти відповіді на питання, які виникли у них в процесі перегляду, їм допомогли бібліотекарі. Сподіваємось, що охочих навчатися таким чином стане дедалі більше.

/Files/images/tsdb/2020_god/schen/komp_liknep/IMG_4626.JPG /Files/images/tsdb/2020_god/schen/komp_liknep/IMG_4633.JPG /Files/images/tsdb/2020_god/schen/komp_liknep/IMG_4636.JPG