Холодний персонаж з гарячим серцем (зустріч клубу «Сімейна альтанка»)

Одного зимового вечора у Центральній дитячій бібліотеці зібралися учасники клубу «Сімейна альтанка», щоб відзначити Всесвітній день Сніговика. Бібліотекарки дуже старалися, щоб малюкам та дорослим було цікаво, розповіли про те, де і коли вперше з’явилися милі Сніговички, хто придумав відзначати Всесвітній день Сніговика і чому саме 18 січня. Запропонували пізнавальний відеофільм –« Найкращі Сніговики світу» та збірку веселих пісень про сніговичків. Але на жаль діти були зажурені, тому що сподівалися ліпити сніговика зі сліпучого холодного снігу, та лопотіння дощу за вікном не додавало їм на це жодної надії. На щастя зустріч відбувалася в затишній залі бібліотеки, а бібліотека, це таке місце, у якому досить часто трапляються дива. Ось і цього разу сталося диво, на наше свято завітав справжнісінький сніговик з чарівної зимової країни. Білий красень виявився дуже веселим та спритним, малюки охоче грали з ним в настільні сніжки й снігові світлини. До того ж, наш Сніговичок виявився справжнім умільцем у саморобках, тож під його керівництвом діти з радістю взялися виготовляти Сніговиків із кольорового паперу і картону. Оздоблені й прикрашені Сніговички у всіх дітей видалися чудовими.

Свято Сніговика закінчилося дружнім чаюванням за круглим столом «альтанки» і фотосесією з чарівним сніговиком.