"Зоопарк" Кінопоказ

Центральна бібліотека Тургенєва приєдналася до кінопоказів в рамках фестивалю “Нове британське кіно”, який щороку проводить Артхаус Трафік за підтримки Британської Ради в Україні.

23 лютого в рамках клубу «Дітлахи» відбувся на сімейний перегляд фільму «Зоопарк».Стрічка розповідає історію хлопчика Тома, який намагається врятувати тварин під час бомбардування Белфаста в період Другої світової війни.

Кінострічка "Зоопарк" заснована на реальних подіях і частково знімалася в тому ж белфастському зоопарку. Фільм був показаний на міжнародних фестивалях дитячого кіно і має в своєму активі 4 перемоги.

/Files/images/2020_tsb/т (3).jpg/Files/images/2020_tsb/т (4).jpg/Files/images/2020_tsb/т (5).jpg