Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги

КЗК "Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенеєва ЦБС Слобідського району м. Харкова" стала учасницею проєкту "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги", що реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Європейського Союзу (програма Дім Європи). Партнери проєкту: Публічні бібліотеки м. Орхус (Данія) та Білоруська бібліотечна асоціація.
Основна мета проєкту,який триватиме з березня по грудень 2020 р., - навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.
Бібліотекарі пройдуть два тижневих тренінги за участю датських та українських тренерів.