Ленгвіч-кафе - лінгво-тренінг

"Хто багато читає, той багато знає", - така народна мудрість! Безперечно, так воно й є: щоб добре знати будь-яку мову, треба навчитись добре читати. А що найперше потрібно для гарного читання? Звичайно ж: вірно вимовляти усі слова і звуки. Дитяча істина, але як швидко дорослі про це забувають, вважають, що це зовсім неважливо. І, як результат:" Я не розумію, що вони там кажуть англійською! Ну й мова, та її неможливо вивчити!"

Отже, висновок єдиний: повертаємось " в дитинство" нашого проекту і вчимося або ж повторюємо основи основ мови: признавати і вимовляти англійські звуки. Знов нагадуємо учасникам групи:"Гасло проекту " Англійська англійською!" Учасники старанно повторюють такі знайомі ( а виходило часом, що не дуже й знайомі) англійські звуки: шиплячі "з" і "с"; гаркаве "р"; "х", "т", "п"та "д", що вимовляються на видиху... Виходить непогано, але ж... ми були такі впевнені, що все у нас ТУТ гаразд...Ось граматика, - це да! Але засмучуватись - не в наших звичках. Наполегливість і любов до своєї справи здатні творити дива! Все у нас буде вірно, красиво і ще краще!

/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/26-06-2020/Безымянный коллаж-2.jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/26-06-2020/Безымянный коллаж-3.jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/26-06-2020/Безымянный коллаж-4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 09 Липня 2020

Фотогалерея