Казка залишається з тобою. Мультсеанс

Зустріч з улюбленими казками і їх героями, завжди до вподоби дітворі. Тож сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці діти згадали улюблену з дитинства казку «Маша і Ведмідь», прослухали декілька історій із популярної дитячої книги «Маша і Ведмідь», «З нами не заскучаєш!» і з радістю переглянули декілька захоплюючих серій популярного мультиплікаційного серіалу «Маша і Ведмідь» про цікаві пригоди невгамовної, пустотливої дівчинки Маші і її найкращого друга Ведмедя – Міші.

Після перегляду декількох захоплюючих серій мультфільму, діти забажали перечитати чудову казку знову.

Дата останньої зміни 12 Серпня 2020