"Бібліотека - твій простір" - екскурсія до бібліотеки

Перші дні осені, перші кроки колишніх школярів в ролі студентів і перший їхній спільний похід в бібліотеку, в нове приміщення - медіа-хол. Дуже важливо, щоб студенти першокурсники зрозуміли, що може їм дати сучасна бібліотека, чим може допомогти в навчанні, як прикрасити дозвілля. Наші потенційні користувачі здійснили віртуальну подорож до бібліотек Слобідського району, побачили, чим живуть наші бібліотеки, які цікаві ті корисні проекти і послуги розроблені для користувачів.

/Files/images/tsb_imturgeneva/ekskursii/14-09-2020/IMG_8656.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/ekskursii/14-09-2020/IMG_8665.JPG

Дата останньої зміни 18 Вересня 2020