Смак хліба – смак життя (етно-мандрівка)

Сьогодні до Центральної дитячої бібліотеки завітали учні 3-Г класу 102 школи. Наша зустріч була присвячена «найголовніший їжі» - хлібу. Діти дізналися як люди навчилися вирощувати жито та пшеницю і чому багато народів прирівнюють хліб до золота. Як вирощували та обробляли хлібні злаки у давні часи на Україні. Школярі дізналися як називається хліб у різних народів світу та здійснили віртуальну подорож до музею хліба у Києві. Подивилися цікавий й веселий мультфільм про доброго пекаря.

/Files/images/tsdb/2021/veresen/IMG_3115.JPG /Files/images/tsdb/2021/veresen/IMG_3103.JPG /Files/images/tsdb/2021/veresen/IMG_3120.JPG /Files/images/tsdb/2021/veresen/IMG_3128.JPG