Другом книгу обери (екскурсія до бібліотеки)

Сьогодні Центральна дитяча бібліотека повела учнів 2-Г класу школи № 68 на екскурсію у захопливий світ книги. Школярі дізналися які бувають книги за змістом, формою, призначенням, які обов’язкові складові кожного видання. Звідки беруться книжки другокласники довідалися, передивившись фільм «Як твориться книга». Наша екскурсія продовжилася ігровими конкурсами: «Впізнай книгу», «Знайди відповідь у книзі», «Яка книга зайва», за участь у конкурсах малюки отримали подарунок - мультфільм «Жили-були думки». Коли наша зустріч добігла кінця, діти зробили висновок - книга надійний та цікавий друг, з яким ніколи не буває нудно.

/Files/images/tsdb/2021/veresen/Другом книгу 1.jpg /Files/images/tsdb/2021/veresen/Другом книгу 2.jpg /Files/images/tsdb/2021/veresen/Другом книгу 3.jpg