Англійська в бібліотеці: FanEnglish - Святкова скайп зустріч до Дня європейських мов

Ви вже, напевно, звикли, що цього місяця в нашій групі що не зустріч – то свято? Так, так ось склалося, такий щедрий видався місяць вересень. І сьогодні у нашій групі знову свято: День європейських мов!

У минулі роки ми цього дня приділяли увагу лише нашій улюбленій англійській: готували цікаві повідомлення про життя та культуру англомовних країн. А цього року учасників групи розкидав військовий час по різних країнах Європи та мирату, і багато хто вивчає мови тих країн, де опинилися. У групі з'явилися знаючі (вивчають) польську, німецьку, іспанську мови. Так з'явилася ідея на той раз складати наші оповідання вже кількома європейськими мовами, включаючи англійську та нашу рідну, українську. Спільною темою обрали цікаві факти із життя видатних людей країни – носія мови. Тому сьогодні в нашій групі ви зможете знайти, подивитися, послухати, прочитати і перекласти розповідь про Фредеріка Шопена - польською, про Антоніо Гауді - іспанською, про Альберта Ейнштейна - німецькою, про Артура Конана Дойла, Ісаака Ньютона, Вільяма Шекспіра і Бориса Джонсона - англійською і про нашого великого Кобзаря, Тараса Шевченка - українською.

Як чудово було чути, як звучать ці мови всі разом, на одній зустрічі, в одній групі. Всі ці мови – одна сім'я – європейська, і кожен може в себе вдома, у своїй країні говорити своєю мовою та знаходити спільну мову з іншими європейськими країнами. Ми, українці, можемо і знайдемо спільну, вільну та красиву, спільну мову з усім світом! Ми знайдемо спільні слова спільною мовою, щоб зупинити війни назавжди і спілкуватися один з одним під чистим мирним небом!