Святий Миколай іде, чемним дітям дарунки несе. Казкотерапія.

2012.20.12Свято Святого Миколая відбулося 20 грудня в Центральній дитячій бібліотеці. Гостями бібліотеки були дітлахи 263 дитячого садка, на яких чекала чудова зимова казка.

Герої лялькової вистави «Святий Миколай», театру «Каркуша», розповіли дітям про неабиякі пригоди Святого Миколая на шляху до бібліотеки. І ось нарешті і сам казковий Святий Миколай завітав до дітей, поздоровив їх із святом, та подарував солодкі дарунки. А діти поспішали розповісти Миколаю, що вони дуже слухняні, і люблять читати книжки. Дітлахи весело, дружно відгадували загадки, співали пісеньки. На прощання Святий Миколай побажав дітям, аби вони були такими ж гарними дітьми, тоді він знову завітає до них з подарунками у наступному році.

Гарний, святковий настрій панував у бібліотеці, казкотерапія наповнила серця дітей добротою, теплом, радістю.