Ми зиму зустрічаємо і щиро так вітаємо. Бібліоманія-екскурсія

Бібліотека № 22 м. Харкова. Новий рік в бібліотеціЗима - це завжди весело. Особливо в бібліотеці, де можно прочитати листа від Зими, де загадкові сліди приведуть до новорічної ялинки, де можно дізнатися, скільки імен має Дід Мороз та зустріти Новий рік разом з іншими народами. Таку новорічну екскурсію запропонувала бібліотека №22 учням 3 класу школи № 90. Після екскурсії діти подивилися лялькову виставу "Новорічна казка" та отримали солодкі подарунки від лялькового Діда Мороза.

Бібліотека № 22 м. Харкова. Новий рік в бібліотеціБібліотека № 22 м. Харкова. Новий рік в бібліотеці Бібліотека № 22 м. Харкова. Новий рік в бібліотеці