Феєрія мандрів.

/Files/images/tsdb/2013_god/mandrvki/018.JPGСьогодні в Центральній дитячій бібліотеці знову розпочалися віртуальні мандрівки дітей до зарубіжних країн, а також мандрівки по Україні, які допоможуть юним читачам краще пізнати світ і рідну країну. І перша подорож, яку здійснили діти була до прекрасного, старовинного і водночас сучасного міста – Львів. Це місто називають перлиною Західної України і діти самі переконалися в цьому побувавши віртуально в Львівському оперному театрі, на Площі Ринок, в Шевченківському гаю, та інших історичних місцях.

Сподобалися дітям і старовинні екіпажі, що рухаються містом, і чаруючі вечірні вулиці Львова.

Незабутні панорами, архітектура міста – вразили дітей, заохотили їх більше дізнатися про чудове і неповторне місто Львів.