"Старт з планети Дитинство" Ігрова карусель

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до бібліотеки №39 на ігрову карусель під назвою «Старт з планети Дитинство» завітали наші гості – дітки з дитячого садочку №335. Це не тільки одне з найрадісніших і улюблених свят для дітвори, але й нагадування дорослим про те, що діти потребують їх постійної турботи і захисту і що дорослі несуть відповідальність за них.

Співробітники бібліотеки провели з дівчатками та хлопчиками літературну вікторину «Парад улюблених літературних героїв» на знання літературних і казкових героїв, творів українських і зарубіжних письменників, переглянули книжкову виставку «Зростаємо разом з книгою», змагались у спортивних конкурсах та рухливих іграх - словом, провели цю зустріч різноманітно, весело та цікаво.

/Files/images/fl39/27052015/DSCF2639.JPG /Files/images/fl39/27052015/DSCF2645.JPG /Files/images/fl39/27052015/DSCF2662.JPG