Літній каламбур "Розпочались канікули, нам сумувати ніколи"

Сьогодні юні користувачі бібліотеки № 49 стали учасниками веселого каламбуру, який відкрив цілий феєрверк літніх бібліотечних заходів. На спортивному майданчику зібралися всі бажаючі весело провести час. Зелені стежки заманливо кличуть до себе малюків. І сьогодні бібліотекар розповів їм, що будь-яка стежка - навіть одна вузенька від дому до бібліотеки - може стати і космічною трасою, і підводною акваторією, і стежкою пригод, треба тільки включити фантазію. А надійним супутником у всіх пригодах та подорожах стануть книги та журнали, які чекають дітей у бібліотеці. Дітлахи взяли участь у вікторинах "Герої улюблених книжок" і "Моя улюблена казка", а наостанок пограли у гру-качалку "Корисно - шкідливо", яка нагадала їм про правила поведінки на вулиці, на водоймищі та у лісі.