Конституція України - джерело державності. Правова година

Правова година, що відбулася в Центральній дитячій бібліотеці розповіла своїм читачам про Основний Закон країни – Конституцію, про її неоціненне значення для нашої країни, для нашого народу.

Бібліотекар в цікавій і доступній формі розповіла про те, що таке держава, закон, громадський обов’язок і права людини, права і обов’язки дітей, державні символи, а також конкретні статті Конституції.

Діти переглянули відео – фільм «Конституція України», який розповів їм про незабутню подію: прийняття Нової Конституції 1996 року, про її основне призначення – Конституція України створена для людей і на благо людей.

На закінчення правової години, бібліотекар ознайомила дітей з книгами, які допоможуть їм краще зрозуміти основні статті Конституції, і знання яких стануть їм корисними в навчанні і в подальшому житті.