"Знайомтесь, Африка!" Віртуальне сафарі

Сьогодні до бібліотеки №39 ми запросили всіх бажаючих, щоб здійснити віртуальне сафарі на інший континент, до Африки. Працівники бібліотеки намагались дати дітям елементарні уявлення про особливості географічного положення Африки, про тварин спекотної країни, їх характерні особливості. Серед тварин, які живуть в Африці, є дуже небезпечні для людей, тому без провідника нам було не обійтися. На щастя, тут живе мультяшний Кузя, великий знавець африканського життя, тому в мандрівці по царству самого жаркого у світі сонця і гарячого піску нам допомагав фільм «Сафари с Кузей».

Сьогоднішня зустріч нікого не залишила байдужих, та викликала у дітей інтерес до других мешканців Землі.

/Files/images/fl39/afrika/DSCF3380.JPG

/Files/images/fl39/afrika/DSCF3384.JPG