"До Всеукраїнського дня бібліотек: Акція "Дізнайся про Європу більше"

Низка заходів, що були заплановані до цього свята в ЦБ ім. І.С.Тургенєва, розпочалась з гри-вікторини "Откуда ветер дует". В ній прийняли участь учні 7 класів НВК №112. Відкрила гру бліц-презентація "Євросоюз: крок у майбутнє", під час якої діти познайомились з державами-членами ЄС і їх столицями, з особливостями культури та пам’ятками архітектури, а також дізналися, що гімном ЄС є "Ода до радості" Л. В. Бетховена . Розділившись на дві команди, учасники на швидкість збирали пазл з назв країн та їх столиць, а коли гра розпалила дівчаток та хлопчиків, ми додали сюди ще питання про блюда національної кухні різних країн та відомих людей, що народились у тій чи іншій державі. А завершив знайомство з темою відео-дайджест " Незвичайні пам’ятники у містах країн ЄС"

Поряд з бібліотекою була експанована книжково-ілюстративна виставка
" Європа - далека та близька", що складалась з розділів :"Історія і сучасність", "Люди, що змінили світ", "Культура та мистецтво", " Міста. Архітектура. Пам’ятки", "Класична та сучасна література". Мешканці та гості нашого мікрорайону мали змогу не тільки ознайомитись з цікавими, барвистами книгами з фондів бібліотеки, а ще й прийняти участь у бліц-вікторині про прапори і столиці країн-членів ЄС і почути розповідь про наші книги і про все, що стосується нашого подвійного свята - Дня бібліотек і дня ВІри, Надії та Любові.

Галерея "До Всеукраїнського дня бібліотек. Акція "Дізнайся про Європу більше" ЦБ ім.Тургенєва"