"Пишаюсь Харковом своїм, його людьми, його красою!"

Наше місто 23 серпня готуеться урочисто відзначити 70-річчя визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників. До цієї події готується і наша бібліотека. Напередодні свята працівники бібліотеки № 39 Комінтернівського району відвідали та привітали тих, хто воював, хто знає війну не по літературі і з розповідей, хто наближав День перемоги .

Івлєва Ольга Миколаївна, 1923 року народження, корінна харків'янка - одна з тих людей, хто з перших днів війни відчув усі тяготи і знегоди воєнних років. У 1941 році вона закінчила школу і одночасно курси медсестер. Хотіла вступати до медінституту, але почалася війна ... З травня 1942 її направили в Волзьку військову флотилію баталером. За заслуги і вміле виконання завдань тут їй було присвоєно звання старшини 2-ий статті. В армії прослужила до березня 1947 року, вийшла заміж за капітан-лейтенанта Івлєва Олексія. У 1971 році чоловік помер, але справу його продовжує теплохід «Олексій Івлєв» на Дунаї, названий на його честь, приписаний до Дунайського пароплавства.

На пам'ять про сьогоднішню нашу зустріч Ольга Миколаївна подарувала нам свою фотографію військового періоду.