Комп'ютерний лікнеп "Часу не гай - комп'ютер пізнавай"

У бібліотеці № 22 протягом місяця, у понеділок та вівторок, комп’ютерній грамотності навчається група учнів, створена при підтримці Харківської громадської організації «Бюро добрих справ». На сьогоднішній день всі учні отримали навички роботи з клавіатурою та мишкою, ознайомилися з основними діями на робочому столі, вміють працювати з текстом та малюнками, почали освоювати Інтернет: поняття браузера, формулювання запиту і здійснення пошуку, робота із вкладками. Також наші студенти створили власні почтові ящики і навчилися працювати із електронною поштою, доповнювати листи файлами. Наступна сходинка – реєстрація в соціальних мережах – надасть можливість знайти друзів, знайомих, однокласників. До цієї теми ми перейдемо в найближчий час.

/Files/images/filial_22/P1180024.JPG /Files/images/filial_22/P1180033.JPG /Files/images/filial_22/P1180036.JPG

Дата останньої зміни 16 Лютого 2020