“BookFest” в Харкові! Літературний пікнік в Комінтернівському районі

“BookFest” в Харкові! Сьогодні в парку Машинобудівників відбувся літературний пікнік, який провели бібліотеки Комінтернівського району. Це було справжнє свято книги для дітей. На відкритих майданчиках і зелених галявинах школярі брали участь у літературних і рухливих іграх, конкурсах і вікторинах, пригощались ласощами. Учасники пікніка мали змогу мандрувати бібліопотягом по Країнам казкових героїв, грати в книжкове лото, вести власне детективне розслідування разом з літературними героями, подорожувати країною Читалією. Дітей розважали клоуни Загадайко и Забувайко, які допомагали їм перемогти підступну Бабу-Ягу в Країні Казок. Книжковий навігатор «Книга – світ» провів школярів сторінками найновіших дитячих книжок. Діти проявили творчі здібності в майстер-класі «Диваки, що читають книжки». Відвідувачі парку оцінили роботи учасників конкурсу дитячого малюнку «Малюю улюблену книжку» і світлини фотосушки «Книга в об’єктиві». Літературний пікнік закінчився зустріччю з харківською поетесою Елеонорою Булгаковою та розвагами на атракціонах. Свято відбулося за підтримки народного депутата Анатолія Денисенка, парка Машинобудівників, кафе «Каліпсо», призи надані видавництвом «Фактор»

Дата останньої зміни 17 Листопада 2019