«Мандруємо з Нільсом по Швеціі» Літературна подорож

Повість-казка скандинавської письменниці Сельми Лагерльоф «Дивовижні мандри Нільса з дикими гусьми» - це, насамперед, розповідь про Швецію. Так вона і була задумана - як книга для шведських школярів про їх рідну країну, захоплюючий підручник географії. Гості бібліотеки №39 разом з героєм книги Нільсом Хольгерссоном мали чудову змогу здійснити подорож по північній країні Швеції. Спочатку вони опинилися в невеличкій провінції Сконе, де народився Нільс, потім уважно роздивилися замок Гліммінгехус, звідки маленький герой вивів за допомогою чарівної дудочки натовп сірих щурів і врятував його мешканців; завітали у чарівне маленьке містечко Карлскруна -адже саме тут знаходяться найвідоміша шведська скульптура - старий матрос Розенбом та статуя короля Карла XI. На останок здійснили екскурсію в меморіальний музей Сельми Лагерльоф. Добре, звичайно, побачити Швецію своїми очима! А потім сісти і перечитати «Дивовижні мандри Нільса з дикими гусьми» вже по-новому, зупиняючись на деталях, радіючи пізнанню.Сподіваємось, що так і буде, адже книга Сельми Лагерльоф -справжній шедевр .

/Files/images/fl39/290616/IMAG1081.jpg/Files/images/fl39/290616/IMAG1090.jpg/Files/images/fl39/290616/IMAG1091.jpg/Files/images/fl39/290616/IMAG1099.jpg/Files/images/fl39/290616/IMAG1089.jpg