Сімейний клуб "Соняшник".Відкриття клубу

Відкриття сімейного клубу «Соняшник» відбулося сьогодні у бібліотеці №39. Були запрошені усі бажаючі родини. За круглим столом зібралися діти та батьки, кому цікава інформація про нові книжки та переодичні видання, он-лайн інформація, хто потребує в спілкуванні з іншими родинами та бажає получити консультативну допомогу в психологічних, педагогичних та правових питаннях. На нашу першу зустріч, яка була присвячена темі здорового способу життя, була запрошена психолог Марія Михайлівна Козиренко з Фонду врятування дітей та підлітків України від наркотиків. З дітьми та дорослими відбулася відверта розмова про небезпеку для життя та здоров’я вживання наркотиків, алкоголю та енергетичних напоїв. Діти, здаеться, усвідомили, що ховається за прихованою рекламою підбадьорюючих напоїв. Слухачі дуже активно підключились до обговорювання цієї теми. Байдужих у залі не було. Узавершенні нашої зустрічі працівники бібліотеки запросили гостей до чаю з солодощами.

Ми дуже сподіваємося, що наш клуб займе гідне місце в житті сім'ї, а також урізноманітнє сімейне дозвілля.

/Files/images/fl39/sonyashnik/P1010143.JPG

/Files/images/fl39/sonyashnik/P1010146.JPG