"Японія та її традиції" інформаційно-театралізоване дійство

Сьогодні у бібліотеці № 49 завершальний день тижня Японії і ми знову говорили про дивовижну і неповторну країну сакури,чайних церемоній і кімоно. Під час віртуальної подорожі учні молодших класів ЗОШ №78 познайомились з історією Японіїї,дізналися.що країна вранішньго сонця відома своїм економічним дивом,а її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають традиціїї предків.Після подорожі дітей чекало справжне диво,вони мовби потрапили до Японского чайного домика на справжнісіньку чайну церемонію. Ведуча чайної церемонії ї її гостя з Китаю,вдягнені у національні костюми своїх країн провели церемонію,а ведуча заходу пояснювала дітям,що японське чаювання-це не просто традиція,це-цілий ритуал,який люди осягають роками у спеціальних школах. Сенс японського чаювання полягає,головним чином,не в дегустації напою-це більш схоже на медитацію і спробу віднайти гармонію не лише у собі,а з іншими людьми.

Отже,на прикладі японських традицій,історії,культури ми протягом тижня прийшли до висновку,що багато чому люди з різних культур могли б повчитися одне в одного-тільки б мати бажання зрозуміти одне одного.

/Files/photogallery/652/IMG_0858.JPG /Files/photogallery/652/IMG_0853.JPG