Клуб був заснований в бібліотеці № 5 у 2009 році з метою створити умови для продуктивного обговорення, вивчення і осмислення прочитаного, розширення і поглиблення своїх читацьких інтересів, вдосконалення себе як читача і знавця художньої літератури.

На наших зустрічах ми ділимося своїми думками про книги, розповідаємо - що сподобалося, запам'яталося з прочитаного останнім часом або в колишні роки, допомагаємо читачам визначитися із смисловою і художньою цінністю прочитаного, сформулювати і розширити свої читацькі інтереси, поліпшити смак. Доповнюючи виступи учасників Клубу, ми розповідаємо про улюблених читачами письменників і їх книги, знайомимо з іншими творами вподобаних авторів, робимо огляд книжкових новинок. Основні принципи роботи Клубу : загальнодоступність, змістовність, компетентність, толерантність і активність усіх членів Клубу в заходах, що проводяться. Зазвичай ми зустрічаємося щокварталу і проводимо позачергові тематичні заходи.

Тел. для довідок: 737-21-19

Дата останньої зміни 25 Квітня 2019