Клуб Любителів Читання "Homo legens - Людина, що читає"

Клуб «Homo legens – Людина, що читає» діє в бібліотеці № 5 з 2009 року.

Якщо вам знайоме творче натхнення, ви дружите з римою, складаєте вірші чи пишете мемуари – познайомте нас з вашими творами й, якщо бажаєте, отримайте зворотний зв’язок.

Наші інформаційні бесіди, емоційні діалоги та бурхливі диспути не лишають нікого байдужими та дозволяють вдосконалити себе як читача, розширити свої читацькі інтереси, поліпшити смак. На наших зустрічах ми ділимося своїми думками про книги, розповідаємо — що сподобалось, запам'яталось з прочитаного останнім часом або раніше, допомагаємо читачам визначитися зі смисловою і художньою цінністю прочитаного і надаємо можливість дорослим читачам усіх вікових категорій продуктивно і змістовно осмислювати та обговорювати прочитанні тексти, не обмежуючи себе певними тематичними та жанровими рамками. Доповнюючи виступи учасників Клубу, ми розповідаємо про улюблених читачами письменників і їх книги, знайомимо з іншими творами вподобаних авторів, робимо огляд книжкових новинок.

Основні принципи роботи Клубу : загальнодоступність, змістовність, компетентність, толерантність і активність.

Чекаємо вас за адресою: вул. Оренбурзька,4 Тел. для довідок: 737-21-19

/Files/images/filial_5/klub_lyubiteley__chteniya/maystri_ukranskogo_peyzaju/P4030015.JPG /Files/images/filial_5/klub_lyubiteley__chteniya/mark_bogoslavskiy/MyCollages (1).jpg /Files/images/filial_5/klub_lyubiteley__chteniya/krasa__sila_slova/PB180102.JPG /Files/images/filial_5/klub_lyubiteley__chteniya/shevchenko/P3240035.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 356

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 15 Січня 2021

Фотогалерея