Клуб спілкування для людей похилого віку "Золотий вік"

Бібліотека № 22 вирішила організувати для людей пенсійного віку клуб спілкування “Золотий вік”, щоб допомогти ветеранам як можна довше зберігати соціальну активність, надати їм можливість спілкуватися, почувати себе потрібними. Клуб проводить зустрічі, тематичні вечори і вечори-спогади, конкурсні і розважальні програми, книжкові виставки та виставки творчості учасників клубу, святкування, чаювання, огляди літератури тощо.
19.05.2017 Зустріч клубу «Золотий вік». Book-вояж «Європа очима українців».

Зустріч із учасниками клубу «Золотий вік» у бібліотеці № 22 була присвячена відкриттю пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» у бібліотеці. Спочатку ми запитали у своїх гостей, які думки та почуття виникають у них, коли вони чують слово «Європа», чи відносять себе до європейців, чи приймають такі європейські цінності, як демократія, панування законів, рівні умови для всіх, побудова суспільства справедливості, повага до себе та інших людей, добросусідські відносини, чи розуміють, що у ХХІ столітті країни світу дедалі більше залежатимуть одна від одної, і для кожного громадянина Європи все необхіднішою ставатиме співпраця у дусі широкої зацікавленості, толерантності та солідарності. Після досить плідної розмови учасники познайомилися із національними особливостями деяких європейських країн: Фінляндії, Греції, Болгарії, Великобританії , здійснили віртуальні подорожі цими країнами, схвалили створення пункту європейської інформації. Зустріч за традицією завершилася чаюванням, розповідями про колись здійснені подорожі до країн Європи та враження цими країнами.

24.05.2017 Зустріч клубу «Золотий вік». Вернісаж здоров’я «Хай розквітає молодість душі».

Учасники клубу «Золотий вік» приймають активну участь у масових заходах бібліотеки № 22. Під час зустрічей клубу учасники клубу отримують психологічний комфорт від спілкування, діляться душевним теплом, знаходять розраду від буденних клопіт, відчувають доброзичливість. Чергова зустріч клубу була присвячена темі здоров’я та довголіття, як ці проблеми вирішуються в країнах Європи. Бібліотекарі підготували цікаву і змістовну розповідь про те, що впливає на тривалість життя з переглядом документального кіно «Правила життя 100-літньої людини». Подорожі європейськими країнами відкрили нове і незвичне для нас відношення європейців до своєї природи, до збереження екології навколишнього середовища, дозволили помилуватися краєвидами, послухати колоритні мелодії, подискутувати між собою про ставлення до життя та можливість змінення життя на краще. Також присутні розповіли про несподівані форми проведення свого дозвілля, а ми продемонстрували їхні рукотворні роботи на виставці-вернісажі «Декор своїми руками». Наше старше покоління – золотий фонд досвіду та знань і в цьому переконалися всі наші користувачі, що познайомилися із цією виставкою./Files/images/filial_22_2017/P1250695.JPG /Files/images/filial_22_2017/P1250690.JPG /Files/images/filial_22_2017/P1280741.JPG /Files/images/filial_22_2017/P1280743.JPG /Files/images/filial_22_2017/P1070282.JPG /Files/images/filial_22_2017/P1100300.JPG

Дата останньої зміни 18 Лютого 2019