/Files/images/tematichn_spiski/tichina1.jpgВ історії української літератури постаті співця "Сонячних кларнетів" Павла Григоровича Тичини немає рівних. Письменник увійшов в історію нашої культури як поет-новатор, найніжніший лірик, романтик, перекладач, науковець, музикант, художник. Багато років хвилює його чутлива лірика, яка лине, мов пісня, над безкрайніми степами і лісами України. Все життя поета турбувала проблема національного відродження України. Павло Тичина болісно переживав крах прагнень рідного народу. Поетові вчувався "золотий гомін" у ритмах нового дня, була надія на національне відродження України. "Я стверджуюсь, я утверждаюсь, бо я живу" – так гримить, наче грім, Павло Тичина, щоби ствердити невмирущість свого народу.
До 130-ї річниці від дня народження поета, громадського діяча Павла Тичини ми зібрали чимало літератури про поетичного генія, багатогранну особистість.

Запрошуємо до перегляду всіх, хто бажає познайомитись з його неперевершеною творчістю.

/Files/images/tematichn_spiski/5c5d06befe2207618c0c711fe497f45f.jpg 1. З Україною в серці: патріотична хрестоматія/ упоряд. О. Красновицький. - Харків: Фоліо, 2018. - 476 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

2. Українське слово. У 3-х кн. Кн.1: хрестоматія української літератури та літературної критики ХХ ст./ упоряд. В. Яременко, Є. Федоренко, ред. А. Погрібний. - Київ: Рось, 1994. - 704 с.

3. Далекі зірниці. Українська література першої половини ХХ ст.: навч.посіб./ упоряд. В.І. Шкляр, П.П. Орленко. - Киев: Грамота, 2002. - 479 с. - (Шкільна бібліотека).

4. Українська література. 10 клас: хрестоматія/ автори-упоряд. А.Б. Уліщенко, В.В. Уліщенко, ред. П.П. Хропко. - Харьков: Торсінг, 2002. - 752 с. - (Свічадо). - ISBN 966-7661-47-4-Х: 11.50 грн.

5. Афоризми відомих українців: збірка. - Харків: Фоліо, 2017. - 31 с. - (Патріотична бібліотека).

6. З Україною в серці: патріотична хрестоматія/ упоряд. О. Красновицький. - Харків: Фоліо, 2018. - 476 с. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

7. Далекі зірниці. Українська література першої половини ХХ ст.: навчальний посібник/ упоряд. В.І. Шкляр, П.П. Орленко. - Киев: Грамота, 2001. - 479 с. - (Шкільна бібліотека).

8. Розстріляне Відродження: хрестоматія/ упоряд. Ю.І. Хізова, В.В. Щоголева. - Харків: Торсінг Плюс, 2008. - 608 с. - (Іду на урок).

9. Українська література: хрестоматія 11 кл./ упоряд. Р.В. Мовчан. - 2-ге вид., перероб. і доп. - Київ: Ірпінь: Перун, 2007. - 688 с.

10. Українське слово. В 4 кн. Кн. 1. Культурно-історична епоха модернізму: хрестоматія української літератури та літературної критики ХХ століття/ упоряд. Василь Яременко. - Вид. 2-ге, змін, доопрац., доп. - Київ: Аконіт, 2001. - 799 с.