14 жовтня відзначається День українського козацтва - свято, приурочене до дня Покрови Пресвятої Богородиці, оскільки Матір Божа вважається захисницею і покровителькою козаків.
До вашої уваги пропонуємо список художньої літератури на цю тему:

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Виженко, Олександр Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів.jpg
Виженко, Олександр Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів/Олександр Виженко. - Львів: Світ, 2008. - 112 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Гаврош, Олександр Пригоди тричі славного розбійника Пинті.jpg
Гаврош, Олександр Пригоди тричі славного розбійника Пинті: [повість]/ Олександр Гаврош. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2008. - 279 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Дахно, Володимир Як козаки куліш варили.jpg
Дахно, Володимир Як козаки куліш варили: [казка]/ Володимир Дахно. - Киев: Парламентське вид-во, 2003. - 63 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Загребельний, Павло Архипович. Я, Богдан.jpeg
Загребельний, Павло Архипович. Я, Богдан (Сповідь у славі): роман/ Павло Загребельний. - Київ: Радянський письменник, 1983. - 511 с. - 8.00 грн.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Кащенко А.Ф. З Дніпра на Дунай.jpg
Кащенко А.Ф. З Дніпра на Дунай: оповідання для юнацтва з часів скасування Запорозької Січі/А.Ф.Кащенко.- Київ: Веселка, 1993.- 64 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Козак Голота.jpg
Козак Голота: [дума]/ Марія Пригара. - Киев: Веселка, 1990. - 13 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Козак Мамарига.jpg
Козак Мамарига: укр. народні казки/упоряд. Р.О. Лонтковська; під ред.. А.О.Івченка; худож. С.Д.Кім; - Харків: Фоліо; Київ: Абрис, 2001. – 444 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Чорна_рада.gif

Куліш, Пантелеймон Олександрович. Чорна рада: роман/ Пантелеймон Куліш. - Киев: ВЕЛЕС, 2009. - 176 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/лепкий.jpg
Лепкий Б. Мазепа/ Б. Лепкий//Українська література. 9-10 класи: cкорочений віклад текстів: на допомогу учням, абітурієнтам, студентам/ авт.-упоряд. А.Б. Уліщенко, В.В. Уліщенко, О.О. Благач, В.П. Петренко. - Харьков: Торсінг: Світ дитинства, 1999. - 512 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Морозенко, Марія Іван Сірко. Великий Характерник.jpg
Морозенко, Марія Іван Сірко. Великий Характерник: [повість]/ Марія Морозенко. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2012. - 165 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Нестайко, Всеволод Зіновійович.jpg
Нестайко, Всеволод Зіновійович. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею "Кондор": [повісті]/ Всеволод Нестайко. - Харьков: Школа, 2009. - 128 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Нечуй-Левицький, Іван Запорожці.jpg
Нечуй-Левицький, Іван Запорожці: [казка]/ Іван Нечуй-Левицький. - Харьков: Фоліо, 2007. - 319 с. - (Українська класика)

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Рутківський, Володимир Григорович. Джури і підводний човен.jpg
Рутківський, Володимир Григорович. Джури і підводний човен: роман/ Володимир Рутківський. - Вид. 4-те. - Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. - 336 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Рутківський, Володимир Григорович. Джури козака Швайки 2.jpg
Рутківський, Володимир Григорович. Джури козака Швайки: роман/ Володимир Рутківський. - Вид. 5-те. - Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 336 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Рутківський, Володимир Григорович. Джури козака Швайки.jpg
Рутківський, Володимир Григорович. Джури-характерники: роман/ Володимир Рутківський. - Вид. 5-те. - Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. - 336 с.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Старицький М.П. Облога Буші.jpg

Старицький М.П. Облога Буші: [повість]/М.Старицький .- Київ: Веселка, 1991.- 87 с.

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Хижняк, Антон Данило Галицький.jpeg
Хижняк, Антон Данило Галицький: роман/ Антон Хижняк. - Киев: Дніпро, 1970. - 588 с. - (Бібліотека української радянської прози)

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Чайковський, Андрій Козацька помста.jpg
Чайковський, Андрій Козацька помста. За сестрою: [повісті]/ Андрій Чайковський. - Львів: Піраміда, 2006. - 232 с. - (Піраміда пригод)

.

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/Чайковський, Андрій Якович. Сагайдачний.jpg
Чайковський, Андрій Якович. Сагайдачний: історичний роман у 3-х кн./ Андрій Чайковський. - Київ: Дніпро, 1989. - 585 с. - (Бібліотека історичної прози)

/Files/images/tematicheskie_spiski/kozatstvo/100 великих.jpg

Шишов А.В. 100 великих казаков/А.В.Шишов.- М.: Вече, 2007. – 480с.

Дата останньої зміни 25 Лютого 2018