Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2020

/Files/images/vebliografiya/zno/2020.jpg У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики.
ЗНО з інших предметів відбудеться з 01 червня по 15 червня 2020 року.Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.

05/08/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року

5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року.
Для реєстрації учасникам необхідно за допомогою сервісу на веб-сайті Українського ЦОЯО «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.
Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі.
Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються.
Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а також результати проходження тестування.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
У 2019 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 18 березня.Унесення змін до реєстраційних даних – з 5 лютого до 25 березня 2019 року.

06/02/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Почалась реєстрація на Пробне ЗНО-2019

8 січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року, яка триватиме до 31 січняна сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Докладніше про проходження пробного тестування можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

09/01/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Увага! ЗНО-2018

Шановні випускники 2018 року !

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

http://testportal.gov.ua/

09/11/2017
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Пробне ЗНО 2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

.

40+ САЙТОВ ПО МАТЕМАТИКЕ

/Files/images/vebliografiya/zno/math.png Основная идея –сделать ребёнка максимально самостоятельным, но при этом всё же контролируемым. Данные ресурсы больше подойдут для средних классов, хотя и для малышей тоже есть, что подобрать. Все сайты бесплатные или с бесплатной версией.

И так, программа №1 — этоXtraMath.Это всего одна единственная программа, без которой у нас не обходится ни одного дня с математикой.

Суть этой программы — наработать скорость в простейших вычислениях: +,-,/,*. Для этого вы регистрируете вашего ребенка и себя, как родителя. Ребенок самостоятельно выполняет задания, а потом на почту родителям приходит подробнейший отчет об успехах. Отчёт можно смотреть и онлайн. Сайт на английском, но всё предельно понятно и просто. Можно выбирать разный режим — скорость, с которой будут подаваться примеры. Мы сначала прошли обычный, а сейчас делаем тоже самое, но быстрее. После прохождения блока ребенку выдается сертификат, который вы можете себе распечатать.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/2.png Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua/


Новини. Нормативнi документи. Звіти УЦОЯО. Методичний порадник. Дублікати сертифiкатів/Зміни персональних даних. Громадськe спостереження. Публічна інформація. Державні закупівлі. Поставити запитання. Кориснi посилання. Контакти. Пробне ЗНО-2014. ЗНО-2014

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/4.png Пробні тести

http://testzno.com.ua/index.php?option=com_jquarks&view=quiz
&Itemid=2


Этот сайт сделан специально под тестирование. Здесь Вы сможете найти пробные тесты. Визуально задания выглядят так же, как и на настоящих бланках тестирования. Также для каждого предмета здесь строго определенное время написания – от 120 до 180 минут. Столько же сколько выделяется на настоящем ВНО.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/6.png Пробне онлайн тестування ЗНО

http://ukrainetest.com.ua/?ln_interface=ru


Внешнее независимое оценивание в Украине. Подготовка к ВНО 2014. Пробное онлайн тестирование с ВНО доступное по разным предметам.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/7.pngУся інформація для школярів про ЗНО

http://www.parta.com.ua/ext_testing/


Помимо данных, где сдавать тесты и получить сертификат ВНО, Вы найдете статьи о внешнем тестировании, правовую базу ВНО и ответы на внешнее тестирование 2007-2013гг.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/9.pngПідготовка до ЗНО

http://zno-ua.net/


Це сайт для підготовки до ЗНО. Найкращий та найзручніший з тих, які Ви могли бачити.Тут можна пройти ЗНО з різних предметів, прочитати новини та різні рекомендації про ЗНО.Всі функції сайту є безкоштовними.На сайті є калькулятор, за допомогою якого Ви зможете дізнатись про тести, які потрібні будуть для вступу. Чим відрізняється ЗНО-2014 від ЗНО-2013? Перегляньте інфографіку
Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 23 Січня 2021

Фотогалерея