Увага! ЗНО-2018

Шановні випускники 2018 року !

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

http://testportal.gov.ua/

09/11/2017
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Пробне ЗНО 2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

ЗНО-2017: процедури ЗНО, від яких залежить успіх

/Files/images/vebliografiya/zno/888.jpg 23 травня 2017 року розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Для успішного проходження тестування, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Докладніше дізнайтеся тут.

.

Строки вступної кампанії 2017 року у ВНЗ України

/Files/images/vebliografiya/zno/zno-2017.jpg Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів(далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

.

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів) дізнайтеся більше тут

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року!

/Files/images/vebliografiya/zno/зно 2017.png З 10:00 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації. Перелік пунктів реєстрації буде розміщено на сайті Українського центру.

Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їх навчання. Відповідальними за формування та відправлення до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти комплектів реєстраційних документів учнів 11-х класів є загальноосвітні навчальні заклади.

.

Пробне тестування 2017 року. Реєстрація

.

Особливості ЗНО і ДПА 2017 року: на що звернути увагу

/Files/images/vebliografiya/zno/2e0ddb63b649ddc835b1c8c63c5f5e66.jpg Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції Юрій Кононенко (директор департаменту загальної та середньої шкільної освіти) і Вадим Карандій (директор Українського центру оцінювання якості освіти). Юрій Кононенко прояснив особливості проведення ДПА, а Вадим Карандій – ЗНО. Проведення спільної конференції пояснюється тим, що 2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО.

.

.

Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році

/Files/images/vebliografiya/zno/оцын.png Наказом Міністерства освіти і науки України від31 серпня 2016 року № 1055затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вноситизміни до реєстраційних данихучасники зовнішнього незалежного оцінювання зможутьдо 31 березня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінюваннятриватимез 23 травня до 16 червня.

Особливості ЗНО-2017

/Files/images/vebliografiya/zno/2017 ЗНО.jpg ЗНО-2016 завершилося, за його результатами вже триває вступна кампанія, і все більше цікавості виникає щодо ЗНО-2017. Тим більше, що цьогорічні сертифікати ЗНО можна буде використовувати і наступного року. Актуально це для тих, хто взяв перерву на рік, вирішив попрацювати, подумати над подальшими діями - і вступати пізніше. Які особливості ЗНО-2017 уже відомі, а які можна прогнозувати?

.

.

Підготовка до ЗНО-2017

/Files/images/vebliografiya/zno/зно 2017.png У розділі розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання

.

.

.

.

Пройдіть онлайн-тестування з ЗНО-2016 абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

/Files/images/vebliografiya/zno/777.jpg Ви можете пройти онлайн-тестування з таких навчальних предметів:

українська мова, історія України, математика, біологія, хімія, англійська мова.

Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з урахуванням специфіки комп'ютерного тестування. Бажаємо успіху!

.

.

40+ САЙТОВ ПО МАТЕМАТИКЕ

/Files/images/vebliografiya/zno/math.png Основная идея –сделать ребёнка максимально самостоятельным, но при этом всё же контролируемым. Данные ресурсы больше подойдут для средних классов, хотя и для малышей тоже есть, что подобрать. Все сайты бесплатные или с бесплатной версией.

И так, программа №1 — этоXtraMath.Это всего одна единственная программа, без которой у нас не обходится ни одного дня с математикой.

Суть этой программы — наработать скорость в простейших вычислениях: +,-,/,*. Для этого вы регистрируете вашего ребенка и себя, как родителя. Ребенок самостоятельно выполняет задания, а потом на почту родителям приходит подробнейший отчет об успехах. Отчёт можно смотреть и онлайн. Сайт на английском, но всё предельно понятно и просто. Можно выбирать разный режим — скорость, с которой будут подаваться примеры. Мы сначала прошли обычный, а сейчас делаем тоже самое, но быстрее. После прохождения блока ребенку выдается сертификат, который вы можете себе распечатать.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/2.png Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua/


Новини. Нормативнi документи. Звіти УЦОЯО. Методичний порадник. Дублікати сертифiкатів/Зміни персональних даних. Громадськe спостереження. Публічна інформація. Державні закупівлі. Поставити запитання. Кориснi посилання. Контакти. Пробне ЗНО-2014. ЗНО-2014

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/4.png Пробні тести

http://testzno.com.ua/index.php?option=com_jquarks&view=quiz
&Itemid=2


Этот сайт сделан специально под тестирование. Здесь Вы сможете найти пробные тесты. Визуально задания выглядят так же, как и на настоящих бланках тестирования. Также для каждого предмета здесь строго определенное время написания – от 120 до 180 минут. Столько же сколько выделяется на настоящем ВНО.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/6.png Пробне онлайн тестування ЗНО

http://ukrainetest.com.ua/?ln_interface=ru


Внешнее независимое оценивание в Украине. Подготовка к ВНО 2014. Пробное онлайн тестирование с ВНО доступное по разным предметам.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/7.pngУся інформація для школярів про ЗНО

http://www.parta.com.ua/ext_testing/


Помимо данных, где сдавать тесты и получить сертификат ВНО, Вы найдете статьи о внешнем тестировании, правовую базу ВНО и ответы на внешнее тестирование 2007-2013гг.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/9.pngПідготовка до ЗНО

http://zno-ua.net/


Це сайт для підготовки до ЗНО. Найкращий та найзручніший з тих, які Ви могли бачити.Тут можна пройти ЗНО з різних предметів, прочитати новини та різні рекомендації про ЗНО.Всі функції сайту є безкоштовними.На сайті є калькулятор, за допомогою якого Ви зможете дізнатись про тести, які потрібні будуть для вступу. Чим відрізняється ЗНО-2014 від ЗНО-2013? Перегляньте інфографіку
Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.