Почалась реєстрація на Пробне ЗНО-2019

8 січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року, яка триватиме до 31 січняна сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Докладніше про проходження пробного тестування можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

09/01/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Увага! ЗНО-2018

Шановні випускники 2018 року !

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

http://testportal.gov.ua/

09/11/2017
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Пробне ЗНО 2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

.

40+ САЙТОВ ПО МАТЕМАТИКЕ

/Files/images/vebliografiya/zno/math.png Основная идея –сделать ребёнка максимально самостоятельным, но при этом всё же контролируемым. Данные ресурсы больше подойдут для средних классов, хотя и для малышей тоже есть, что подобрать. Все сайты бесплатные или с бесплатной версией.

И так, программа №1 — этоXtraMath.Это всего одна единственная программа, без которой у нас не обходится ни одного дня с математикой.

Суть этой программы — наработать скорость в простейших вычислениях: +,-,/,*. Для этого вы регистрируете вашего ребенка и себя, как родителя. Ребенок самостоятельно выполняет задания, а потом на почту родителям приходит подробнейший отчет об успехах. Отчёт можно смотреть и онлайн. Сайт на английском, но всё предельно понятно и просто. Можно выбирать разный режим — скорость, с которой будут подаваться примеры. Мы сначала прошли обычный, а сейчас делаем тоже самое, но быстрее. После прохождения блока ребенку выдается сертификат, который вы можете себе распечатать.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/2.png Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua/


Новини. Нормативнi документи. Звіти УЦОЯО. Методичний порадник. Дублікати сертифiкатів/Зміни персональних даних. Громадськe спостереження. Публічна інформація. Державні закупівлі. Поставити запитання. Кориснi посилання. Контакти. Пробне ЗНО-2014. ЗНО-2014

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/4.png Пробні тести

http://testzno.com.ua/index.php?option=com_jquarks&view=quiz
&Itemid=2


Этот сайт сделан специально под тестирование. Здесь Вы сможете найти пробные тесты. Визуально задания выглядят так же, как и на настоящих бланках тестирования. Также для каждого предмета здесь строго определенное время написания – от 120 до 180 минут. Столько же сколько выделяется на настоящем ВНО.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/6.png Пробне онлайн тестування ЗНО

http://ukrainetest.com.ua/?ln_interface=ru


Внешнее независимое оценивание в Украине. Подготовка к ВНО 2014. Пробное онлайн тестирование с ВНО доступное по разным предметам.

.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/7.pngУся інформація для школярів про ЗНО

http://www.parta.com.ua/ext_testing/


Помимо данных, где сдавать тесты и получить сертификат ВНО, Вы найдете статьи о внешнем тестировании, правовую базу ВНО и ответы на внешнее тестирование 2007-2013гг.

.

/Files/images/vebliografiya/zno/9.pngПідготовка до ЗНО

http://zno-ua.net/


Це сайт для підготовки до ЗНО. Найкращий та найзручніший з тих, які Ви могли бачити.Тут можна пройти ЗНО з різних предметів, прочитати новини та різні рекомендації про ЗНО.Всі функції сайту є безкоштовними.На сайті є калькулятор, за допомогою якого Ви зможете дізнатись про тести, які потрібні будуть для вступу. Чим відрізняється ЗНО-2014 від ЗНО-2013? Перегляньте інфографіку
Кiлькiсть переглядiв: 181

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 20 Січня 2019

Фотогалерея