/Files/images/vse_pro_vropu/2019/2-12.jpg Для більшості з нас Болгарія асоціюється з Чорним морем, яскравим сонцем, ароматом трояндової олії та смачним вином. Зазвичай для туристів ця країна пропонує бюджетний та помірно екзотичний відпочинок на березі моря. Але чи це все, чим може нас здивувати гостинна Болгарія? А от і ні. Цій країні є чим вражати і надихати як туристів-початківців, так і досвідчених мандрівників.
Болгарія – одна з найстаріших країн Європи. Її історія починається у кінці VII сторіччя. Ба більше, деякі історики називають найдавнішим постійно населеним містом Європи зовсім не Рим, не Афіни і не Карфаген. А… болгарське місто Пловдив, якому вже близько шести тисяч років.
За кількістю об’єктів, що взяті під захист ЮНЕСКО, Болгарія займає третє місце в світі. І в цьому її випереджають лише славнозвісні Греція та Італія. Серед знахідок, зроблених на території Болгарії, трапляються артефакти, вік яких перевершує 6 тисяч років. Обожнюєте все старовинне та захоплюєтеся археологією – Болгарія чекає на вас.
На всій території Болгарії налічується понад 4000 печер. Щоб насолодитися неймовірними витворами природи, побачити таємничі підземні озера і почути бурхливі водоспади, помацати сталактити і сталагміти, не обов’язково вирушати на край світу. Все незвичайне поруч! Містика, загадки, краса, що заворожує, витвори мистецтва, створені самою природою – все це подарують болгарські печери.
Не лише сонцем і морем може потішити Болгарія. Якщо ж ви являєтеся прибічником зимових видів спорту, не зайвим буде звернути увагу на гірськолижні курорти цієї країни, які по праву вважаються кращими в Східній Європі. Тут ви знайдете і високі гори, і траси для досвідчених, початківців та дітей. Ну і звісно ж, краєвиди від яких захоплює подих.

Тож запрошуємо вас поринути у яскраву та сонячну Болгарію разом з нашим Пунктом європейської інформації.

/Files/images/vse_pro_vropu/2019/пар.jpg
"Болгарська кухня.
Що варто спробувати?"
/Files/images/vse_pro_vropu/2019/ап.jpg
"Красиви пейзажи от България.
Визначні пам'ятки Болгарії"
/Files/images/vse_pro_vropu/2019/лдблд.jpg
"Долина Троянд в Болгарії"
/Files/images/vse_pro_vropu/2019/гнт.jpg
"Страхотна България!
Культура і традиції"
/Files/images/vse_pro_vropu/2019/ль.jpg
"Родна България, моя родино!
/Files/images/vse_pro_vropu/2019/photoeditorsdk-export.png
"Цікаві факти про країну сонця, моря і троянд"
Кiлькiсть переглядiв: 403

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.