/Files/images/nash_vidannya/unnamed (1).jpgКіпр – чудовий острів, де тепло і сонячно майже весь рік. Саме тут на вас чекатимуть золотисті піщані пляжі, гори та чарівне гірське повітря насичене хвойним ароматом. Кожен день проведений на Кіпрі, ви матимете можливість насолоджуватися ласкавим сонцем і плаванням в прозорих водах неймовірного аквамаринового моря.
А якщо сонце все ж вирішить відпочити і сховатися за хмари ви не залишетеся без діла! Є можливість відвідати цікаві екскурсійні об’єкти, яких не мало на території острова, завдяки бурхливій історії Кіпру.
Кіпр традиційно вважається батьківщиною Афродіти. Саме тут богиня любові і краси ступила на землю, вийшовши з морської піни. Збереглося навіть точне місце – Петра-ту-Роміу. Серед найвизначніших пам’яток руїни білокам’яного Куріона. Купальні Афродіти поблизу міста Пафос – купання в легендарних ваннах богині обіцяє молодість і красу. У 10 км від Лімассола, серед апельсинових гаїв височіє масивний замок Колоссі. Високо в горах, майже на стрімкому схилі знаходиться найстаріший і найбагатший монастир Кіпру – Кіккос. Гори Троодоса – природний заповідник. Влітку відпочиваючі рятуються тут від спеки, а взимку схили гори Олімпос – повністю у розпорядженні лижників та сноубордистів. Цей кіпрський курорт помітно відрізняється від всіх інших: туди приїжджають не повалятися на сонечку чи покупатися в морі , а побродити серед гірських хребтів, насолодитися чистим повітрям, відпочити в тиші і прохолоді.

/Files/images/kpr/Острів.jpg
Cyprus. Острів Афродити
/Files/images/kpr/Освіта.jpg
Освіта на Кіпрі
/Files/images/kpr/Культура.jpg
Культура. Традиції. Кухня
/Files/images/kpr/Лімасол.jpg
Лімасол - гавань Середземного моря
/Files/images/kpr/Цікаві факти.jpg
Цікаві факти
/Files/images/kpr/ТОП локації.jpg
ТОП локації
/Files/images/kpr/тайны-античного-Саламиса-на-Кипре.jpg
/Files/images/kpr/Фестивалі.jpg
Фестивалі
/Files/images/kpr/4o0hscbpf61p.jpeg
/Files/images/kpr/Нікосія (буклет).jpg
Нікосія - столиця двох культур
/Files/images/kpr/Афродіта (буклет).jpg
Камені Афродіти
/Files/images/kpr/Сувеніри (буклет).jpg
Сувеніри
Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 05 Червня 2020

Фотогалерея