/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/название1.jpg

Ви коли-небудь чули про країну, більша частина людей в якій живуть нижче рівня моря? Про країну, в якій картоплю фрі їдять з майонезом? Де традиційною і улюбленою стравою вважається оселедець. Про країну, в мові якої існує більше слів для опису погоди ніж загальна кількість слів в мові Ескімосів?:) Де «склади з прекрасної цегли і різьбленого дерева перетворені в витончене житло, скромні ван-гогівські мости, непомітні вуличні меблі, розумні нечванливі голландці на своїх велосипедах, їх розважливі діти, які сидять позаду? Де господарі крамниць виглядають як професори, а підмітальники - як джазові музиканти»?
Ну, що ж, то чи знаєте ви, що ця країна – Нідерланди. Чи Голландія - як же все-таки називається ця країна, де за одну коротку прогулянку можна перетнути державний кордон кілька разів?
З Пунктом європейської інформації і нашою книжковою виставкою «Країни Європи: Нідерланди» ви дізнаєтесь ще багато чого надзвичайного про цю маленьку європейську країну.
З нашої добірки буклетів ви дізнаєтеся чим Амстердам перевершив Венецію, як з'явилася його назва, що буває тут зі старими велосипедами. Чому офіційною столицею країни є Амстердам, а уряд країни засідає і сьогодні в Гаазі.
Звідки з’явилася звичка називати це королівство Голландією. І чому саме для українців це ідеальний вибір для навчання. А ще дізнаєтесь, що мережевій троль Почекун - найвідоміший пам’ятник королівства, присвячений пацієнтам, які довго очікують на прийом до лікаря – теж родом звідси.
Нідерланди – помаранчева країна – готова показати вам багато цікавого.

Тому не зволікайте. Time 2 Go! Час подорожувати!

.

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Мережевий троль Почекун-min.jpg

"Мережевий троль Почекун"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Символи Нідерландів-min.jpg "Символи Нідерландів"

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Дамба на Амстеле-min.jpg"Дамба-на-Амстеле"


/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Гаага-min.jpg"The Hague, Den Haag, Гаага"

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Нідерланди - королівство волі, толерантності та високої культури-min.jpg"Нідерланди - королівство волі, толерантності та високої культури"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Знамениті люди, генії і таланти Нідерландів-min.jpg "Знамениті люди, генії і таланти Нідерландів" /Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Нідерланди варто побачити-min.jpg "Нідерланди: варто побачити" /Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Амстердам-min.jpg"Amsterdam" /Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Нідерландська мова-min.jpg"Nederlandse taal. Нідерландська мова"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/освіта нидерланды-min-min.jpg
"Освіта в Нідерландах"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/nderlandi/Чим відрізняється Голландія від Нідерландів-min.jpg
"Чим відрізняється Голландія від Нідерландів"
Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 26 Травня 2020

Фотогалерея